Prečo investovať
do pozemkov s LandX?

Pokiaľ ide o investície do nehnuteľností, neexistuje lepšia investícia ako nákup pozemku. Po stáročia je to jedna z najuniverzálnejších investícií, ktoré môžete urobiť. Investovanie do pozemkov poskytuje nekonečné množstvo možností a príležitostí, ktoré vám a vašej rodine poskytnú finančné zabezpečenie.  Ak vezmete do úvahy aktuálnu cenu pozemkov, práve teraz je pravdepodobne ten najlepší čas na investovanie.

Väčšina ľudí nechápe, ako funguje nákup pozemkov, čo môže byť strategický krok používaný na diverzifikáciu vášho portfólia.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť investovanie do pozemkov s nami.

INVESTÍCIA
S EXPERTMI

Sme jediná realitná spoločnosť na Slovensku, ktorá sa špecializuje výhradne na kúpu a predaj pozemkov. O celý proces investície sa postará náš skúsení tím zložení z oblasti marketingu, predaja, pozemkového práva či finančného poradenstva.

Jedinečná
príležitosť

Nákup pozemkov je obmedzeným zdrojom, čo znamená veľkú investičnú príležitosť. Pôda sa nikdy nebude rozširovať. Preto je to veľmi populárna komodita na svete. Postupným nárastom populácie sa hodnota pozemkov neustále zvyšuje, čo znamená aj rast cien pozemkov v husto obyvateľných krajinách.

Bezpečná
investícia

Investícia do pozemkov je najbezpečnejšia investícia na trhu s nehnuteľnosťami. Pri správnom výbere pozemku je to dobrý nástroj aj ako ochrana pred infláciou a nestabilitou finančných trhov. Mena aj peňažné hodnoty sa môžu meniť ako aj akcie, ale pôda je hmatateľnou investíciou, ktorú môžete preniesť na budúce generácie alebo sa rozhodnúť ju predať, keď bude trh správny.

Všestrannosť investície

So správnymi znalosťami a skúsenosťami, ktoré máme k dispozícii, môže byť investovanie do pozemkov pre investorov veľmi kreatívne a atraktívne. Pri kúpe pozemku sú prinajmenšom obmedzení len svojou fantáziou a územným plánom. Kľúčom k úspešnému investovaniu do pozemkov je jedinečná kombinácia a možnosti využitia.

Nízke náklady na vlastníctvo

Vlastniť a spravovať pozemky nevyžaduje žiadne vysoké náklady oproti iným nehnuteľnostiam.Nemusíte sa starať o energie, o inovácie, alebo opravy. Prenájom iných nehnuteľnosti si vyžaduje neustálu údržbu.

Stabilná návratnosť investície

V dôsledku zmenšujucej sa ponuky pozemkov na bývanie, bude čoraz ťažšie získať lacnú pôdu. Nárast cien na trhu s nehnuteľnosti je stále stúpajúci, čo sa ukazuje aj pri hodnote pozemkov.

NAŠE SLUŽBY

KONZULTAČNÁ
ČINNOSŤ

PREDAJ POZEMKOV A MARKETINGOVÁ STRATÉGIA

VYHĽADÁVANIE A
AKVIZÍCIE POZEMKOV

ANALÝZA VYUŽITIA
DEVELOPOVANÉHO ÚZEMIA

PRÍPRAVA INVESTIČNÝCH
PRÍLEŽITOSTÍ

TOP