Ponuka pozemkov na predajCena 49900 €


Cena za m²: 47773 €/m²


Lokalita: Senec, Veľký Biel, Nový Svet
Typ: Pozemok
Výmera: 47773 m²
Popis:

Ponúka na predaj pozemky v meste Senec a obciach Veľký Biel, Nový Svet. Ide o ornú pôdu a lesné pozemky s výmerou spolu 47 773 m2.

Pozemky Senec – 6 pozemkov (orná pôda) umiestnených v blízkosti bývalej kafilérie s prístupom na hlavnú cestu. Možnosť využiť na poľnohospodársku činnosť alebo na umiestnenie billboardov a reklamných plôch. Táto možnosť využitia platí aj pre ďalšie dva pozemky v blízkosti diaľnice pri obchvate na Blatné.

Pozemky Veľký Biel – 7 pozemkov. Tri pozemky v blízkosti logistických centier (hraničia priamo s pozemkami logistických centier) všetky s prístupovou cestou priamo k pozemku. Ďalšie dva lesné pozemky, husto zalesnené staršími listnatými stromami v ich blízkosti ostatné 2 pozemky ktoré začínajú pri lesoch vhodné pre posedy na poľovnícke účely aktuálne využívané na poľnohospodársku činnosť.

Pozemok Nový Svet – 9500 m2 v jednom celku slúžiaci na poľnohospodársku činnosť.

Pozemky sú vhodné ako investičná príležitosť s rôznymi možnosťami využitia a zaujímavým potenciálom zhodnotenia. Všetky pozemky sa predávajú ako jeden celok. Pri záujme o kúpu jednotlivých pozemkov je cena dohodou.Prílohy:

Kontakt na predajcu

Meno:
Telefón:
Email:
VYTLAČIŤ / VYTVORIŤ PDF
Print Print
ZDIELAŤ
TwitterFacebookPinterestEmail

Napíšte nám:

TOP